![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14556275
*
nr 1455 6275
Spegel
1960-70-tal, 121x83 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 mars 2022
kl 20:19:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/3 18:58:52
1
500 kr
20/3 21:23:06
2
2.200 kr
20/3 21:32:26
1
1.000 kr
20/3 21:32:26
2
1.100 kr (Budbetjänt)
20/3 21:33:08
1
1.500 kr
20/3 21:33:08
2
1.600 kr (Budbetjänt)
20/3 21:33:29
1
1.700 kr
20/3 21:33:29
2
1.800 kr (Budbetjänt)
20/3 21:33:42
1
2.000 kr
20/3 21:33:42
2
2.200 kr (Budbetjänt)
20/3 21:33:57
1
2.600 kr
21/3 09:49:32
1
Vinnande bud
21/3 18:14:17
2
3.000 kr
21/3 18:14:17
1
(budbetjänt)
21/3 20:19:38
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1455 6275
Spegel
1960-70-tal, 121x83 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 mars 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/3 18:58:52 | 1 | 500 kr |
20/3 21:23:06 | 2 | 2.200 kr |
20/3 21:32:26 | 1 | 1.000 kr |
20/3 21:32:26 | 2 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
20/3 21:33:08 | 1 | 1.500 kr |
20/3 21:33:08 | 2 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
20/3 21:33:29 | 1 | 1.700 kr |
20/3 21:33:29 | 2 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
20/3 21:33:42 | 1 | 2.000 kr |
20/3 21:33:42 | 2 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
20/3 21:33:57 | 1 | 2.600 kr |
21/3 09:49:32 | 1 | Vinnande bud |
21/3 18:14:17 | 2 | 3.000 kr |
21/3 18:14:17 | 1 | (budbetjänt) |
21/3 20:19:38 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:53